Nuorodos

Pateikiame įvairių sričių puslapių nuorodų sąrašą. Jei pageidaujate, kuriame nors iš šių tinklapių įsidėti reklaminį banerį ar straipsnį, susisiekite el.paštu info@e-lietuva.net

Sportas

Sportas-sveikata.lt – internetinis projektas „Sportas – Sveikata“. Projekto tikslas skatinti žmonės sportuoti, užsiimti aktyvia veikla. Puslapyje talpinami įvairūs trenerių patarimai, sporto renginių anonsai ir panaši informacija. Projektas sukurtas 2009 metais.

Sportas.biz – internetinė sporto prekių parduotuvė ir sporto katalogas. Sporto organizacijų, įmonių naujienos bei sporto renginių informacija.

SportoLinija.lt – internetinė sporto prekių parduotuvė ir naujienos apie sporto prekes.

BCBOOM.lt – internetinė krepšinio prekių parduotuvė ir BC BOOM krepšinio klubo naujienos.

Krepsinioklubas.lt  – jaunimo krepšinio klubo dienoraštis. 2006 metais įkurtas klubas pradžioje vadinosi „KK Snaiperiai“ pavadinimu. Vėliau pervadintas „BC BOOM“ vardu. Apie pastarąjį projektą jau aprašėm ankščiau. Klubas nuolat ieško bendraminčių ir rėmėjų. Ši komandos svetainė sukurta 2011 metais.

Sveikata

NoriuPasveikti.lt – internetinis puslapis apie žmogaus organizmo negalavimus bei būdus, kaip pasveikti. Puslapyje talpinami įvairūs straipsniai, informacija sveikatinimo temomis. Tinklapis sukurtas 2011.

Laisvalaikis, pramogos ir muzika

Popdainos.lt – populiarių lietuviškų ir užsienietiškų dainų publikavimas. 2009m.

Poptop.lt – populiariausių dainų ir muzikos topai. 2009.

Eurovizija.net – tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ naujienos, dainos, vaizdo klipai, komentarai. 2011.

IT, verslas, technologijos

E-lietuva.net – IT ir e-verslo naujienos, straipsniai. Tinklapyje yra nuorodų katalogas, kuriame galite patalpinti savo puslapio nuorodą. Projektas sukurtas 2007 metais.

Turizmas, kelionės, informacija

Aplinkpasauli.com – kelionių tinklaraštis. Atsiliepimai apie kelionių agentūras, straipsniai apie aplankytas šalis, miestus. 2009m.

Tinklaraštis apie viską

Laisvydas.lt – Laisvydo tinklaraštis. Pamąstymai, nuomonės, straipsniai apie įvairius įvykius, produktus, gyvenimą. 2009.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *