Straipsnių rašymas ir publikavimas


e-Lietuva.NET puslapyje yra talpinamos naujienos, naujienlaiškiai, straipsniai susiję su verslu, technologijomis, rinka Lietuvoje. Šiame tinklaraštyje turi galimybę publikuoti komercinio, reklaminio pobūdžio straipsnius ir bet kuri Lietuvos įmonė ar fiziniai asmenys, kurie užsiima kokia nors komercine ar visuomenine veikla. Ši straipsnių talpinimo paslauga ypatingai turėtų būti aktuali tiems, kurie nori pristatyti savo tinklalapį, elektroninę parduotuvę ar kitokio pobūdžio verslą internete.

Straipsnio talpinimas

Užsakomojo straipsnio talpinimo įkainis e-Lietuva.net puslapyje prasideda nuo 10 eurų. Kaina priklauso nuo talpinamų straipsnių skaičiaus. Straipsnio/teksto ilgis nėra ribojamas (bet netrumpesnis nei 300 žodžių), jame galite įtraukti aktyvią nuorodą, kuri nukeltų į jūsų norimą tinklapį bei tokiu būdu dar sulaukti ir naudos paieškų sistemų atžvilgiu (SEO). Patalpintas straipsnis e-lietuva.net tinklaraščio duomenų bazėje išliks neribotam laikotarpiui.

Straipsnio rašymas

„e-Lietuva.net“ projekto kolektyvas taip pat teikia ir straipsnių, tekstų, naujienlaiškių rašymo paslaugas. Straipsnių rašymo paslaugos įkainis prasideda nuo 10 eurų. Kaina priklauso nuo straipsnio ilgio ir sudėtingumo.

Šias paslaugas užsakyti galite el.paštu info@e-lietuva.net

_______________________________

e-Lietuva.net projektas sukurtas 2007 metais.


Leave a Comment