Virtualios bendruomenės


Virtuali bendruomenė – tai žmonių susibūrimas internetinėje erdvėje, kuriuos sieja bendri pomėgiai, bendros problemos ar bendri klausimai. Dažniausiai v-bendruomenių tikslas yra dalintis aktualia informacija. Ilgainiui bendraujant v-bendruomenėje tarp narių atsiranda tamprūs ryšiai, kurie gali persikelti ir į realybę. Virtualios bendruomenės pagalba galima susirasti ir darbą, ir antrą pusę, ir gerą draugą, ką ne visada pavyksta padaryti realiame gyvenime dėl siauro pažįstamų rato.

Daug kas kalba, kad virtualios bendruomenės jau išsikvėpė ir greitu laiku turėtų prarasti savo populiarumą, tačiau toks scenarijus sunkiai tikėtinas, nes didėjant tempui realioje visuomenėje, atsakymų į savo klausimus dažniausiai žmonės ieško internete. Virtualiose bendruomenėse būna įvairių sričių specialistų, todėl čia galima gauti reikiamą informaciją greitai ir nemokamai.

Lietuva InterNETee-Lietuva.NET


Related posts

One Thought to “Virtualios bendruomenės”

  1. […] Payments” – pirmoji virtuali bendruomenė, kurioje galima gauti operatyvią pagalbą, susijusią su elektroniniais atsiskaitymais. […]

Leave a Comment