SMS credit akcija suteikia galimybę užsidirbti


Smscredit.lt šiuo metu siūlo dalyvauti akcijoje ir už kiekvieną pakviestą žmogų prisijungti prie jų sistemos perveda jums 20 litų. Akcija išties įdomi ir netradicinė, nes žmogui tereikia užsiregistruoti jų internetinėje svetainėje ir tiek. Nereikia imti jokių paskolų ar užsisakinėti kitokių paslaugų, o tiesiog internetinės bankininkystės pagalba patvirtinti savo tapatybę jų sistemoje.

Žinoma, daugelis žmonių šiuo metu gan nepatikliai žiūri į panašias akcijas ir lengvus būdus užsidirbti pinigų, nes internete siaučia sukčiai bandydami įvairiais būdais išvilioti pinigų, bet čia regis ne tas atvejis, nes vis tik ir įmonė visiems puikiai žinoma, o ir skundų šia tema negirdėti.

Jei dalyvaujate šioje akcijoje, tuomet galite pasidalinti savo komentarais šios naujienos apačioje.


Related posts

5 Thoughts to “SMS credit akcija suteikia galimybę užsidirbti”

 1. TOmas

  Taip dalyvauju,gavau 20 lt. Rasykite man i el pasta to0404@gmail.com atsiusiu jums pakvietima ir uz registracija duosiu 10 lt 🙂

 2. Xharm

  as taip pat dalivauju sioje akcijoje jau turiu 60litu susirinkes ir dar neturiu problemu tikiuosi paskui nesugalvos siu pinigu kaip nors paversti skola :))

 3. l.l.

  as irgi dalyvauju.. turiu jau +220 lt 😉 dar kol kas jokiu bedu.

 4. gita

  kobel per telefona neleidzia prieit prie sms kreditu,jai atidaro tik balta puslapii?

 5. Sarunas

  Sveiki! Aš tuo taip pat pasinaudojau, užtruko 15 minčių ir gavau 50 lt 🙂 Galit ir jūs taip užsidirbti 😛 Aš jums atiusiu pakvietimą, jus užsiregistruosit, pasiimsit paskola, iskart ja atiduosit ir tuos 50 lt pasidalinsim (man 20 lt, tau 30 lt). Ir siaip galiu padet 🙂 sharasmil@gmail.com arba skype: swataras

Leave a Comment