Emgoldex: Investavimas į auksą. Atsiliepimai?

Emgoldex

EmgoldexSulaukėme pasiūlymo prisijunti prie “Emgoldex” sistemos ir investuoti į auksą. Šis investavimas yra paremtas tinklinio marketingo strategija, kai po savim reikia konstruoti tam tikro gylio tinklą. Norint gauti pirmąją premiją, kuri yra pakankamai solidi (3000 eurų), reikia investuoti 500 eurų, surasti du žmonės po savimi, kurie investuotų taip pat tokią sumą. Ar jau gausime premija? Žinoma, ne. Tokia sistema turi nusitesti į keturis gylius ir tą pasiekus išmoka minėta premija.

Galbūt ne viską teisingą supratome ir gal kas nors pataisys, bet iš pirmo pokalbio būtent tokį vaizdą susiformavome. Būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimų tų žmonių, kurie jau išbandė šią investavimo sistemą. Viskas veikia? Premijas išmoka?


Related posts

49 Thoughts to “Emgoldex: Investavimas į auksą. Atsiliepimai?”

 1. Julija

  Sveiki, Emgoldex kompanija tikrai isskirtine, nes cia yra nuostabios galimybes, ir darbas nedidelis ir pinigai tikrai geri, as dirbu cia ir man puikiai sekasi, tikrai rekomenduoju jums irgi dirbti cia, cia yra visos garantijos, jusu inestas depozitas nedings, bet kuriuo atveju jus ji atgausite ar dirbsite ar ne, auksas pati geriausia investicija, tikrai rekomenduoju sia kompanija, cia susirenka motyvuoti zmones kurie juda i prieki ir siekia geru rezultatu, as esu viena is ju.

 2. Jurgita

  Sveiki.
  Pritariu Julijai.
  Nereikia baimintis dalyvauti šioje programoje.
  Tereikia padirbėti ir surasti du žmones, kurie taip pat dalyvaus programoje. O pelnas tikrai garantuotas. Anksčiau ar vėliau – priklauso nuo to, kaip greitai dirbs visa komanda. Sėkmės!

 3. Erika

  sveiki, as ir dalyvauju.viskas veikia ismokos gaunamos, puiki galimybė dirbti ir užsidirbti.

 4. lleila

  Taip.Taip.Taip.

  As dalyvauju ir jums siūlau jungtis prie mūsu.
  http://472922739.emgoldex.com

 5. feliksas

  Sveiki, aš praėjau visus keturius lygius, taip sakant uždariau stalą, išmoką gavau. Isiveskite : MILIJONAS ATSILIEPIMŲ VIENOJE VIETOJE APIE EMGOLDEX tai irašykite rusų kalba, pamatysite kiek šalių dirba ir jų atsiliepimus apie emgoldex. Kviečiu į savo komandą, tel.861597081

 6. Olgerd

  Sveiki,
  Emgodex tikrai moka imokas ir galima gerai užsidirbti,
  jungiamas prie naujos komandos
  292741191.emgoldex.com
  dėl klasimu rašykite olvilt@gmail.com

 7. Lina

  Sveiki, tikra tiesa, premija gauni, nėra jokios apgavystės, nors mes sunkiai tikime, tiek metų mus mulkino. Pilnas internetas “EMGOLDEX prezentacija” aš gavau per tris mėnesius 10000lt. Siūlau savo pagalbą-kam reikia pinigų. Mano tel.861597081

 8. Raimondas

  Sveiki, tai tikrai puikus verslas. Aš per 111 dienų uždirbau 103 gramus aukso ir jį pardaves kompanijai ” EMGOLDEX’atgal, gavau 10000 Lt.

  Kviečiu įsavo komandą.

  867131158

  http://www.raimondas.emgoldex.com

 9. minija

  Sveiki, siandien pasirasiau, o abejoniu daugiau nei tikejimo. Galvoju, kad geriau įmokas moket, nei zmones surast
  Kas galite issklaidyti abekones?

 10. bernard

  pritariu cia nereali galimibe uzsidirbti nera rizikos nei kiek 100 procentu.kas norit uzsidirbti ar suzinoti daugiau apie emgoldex skambinkit visada padesiu864536583

 11. diuka

  neduok dievia susidet su dubajaus aferistais kaikada vartai uzsidaris ir ka tada ir visvien kvailiai lendat kiek i tas piramides nudege nagu

 12. Tadas

  Sveiki, pradžioje į šią Emgoldex sistemą žiūrėjau gan skeptiškai.Bet labiau pasidomėjęs įmonės veikla, jos kreditingumu, apyvartomis ir panašiai, supratau jog tai yra sritis kurioje tikrai galima uždirbti nemažus pinigus.

 13. Steponas

  Sveiki,čia nėra aferos,čia 100% GARANTIJA ir aš mačiau ,kaip tai veikia man greit 50m -aš esu EMGOLDEX klientas ir tuo tikiu .JEI kam idomu galiu paaiš kint.tel.865621094 nuo19 val. Kviečiu į komandą http://www.steponas.emgoldex.com

 14. Algirdas

  Sveiki visi, esu ir aš emgoldexe.
  Sakyčiau tikrai šauni kompanija ir galimybės puikios.
  Tačiau ko gero daugeliui žmonių kelią nepatogumas kaip mums lietuviams gana didokos investicijos. Kadangi dirbu pagrindiniame stale ir žinau vidinę virtuvę, kada dalis žmonių vieni kitiems skolina kuponais, dėl to gali būti, jog viskas kiek lėčiau juda.
  Visai neseniai radau unikalią galimybę tiems, kas neturi didelių galimybių, tačiau nori būti emgoldekse.
  Tik 25 eurai per el mokėjimo sistemą pvz perfect money ar okpayų ar dar kitas mokėjimų sistemas ir + jūsų noras ir darbas – gal net greičiau nei per mėnesį leis jums patiems užsidirbti pradiniam kapitalui į emgoldeksą.
  25 eurai jūsų įnešti niekur nedingsta, suradus tik 3 žmones jie atsiperka, t.y. galėsite juos atgauti atgal. Žinoma tai darbas matricoje, bet juk ir emgoldeksas yra marticos pavidalu, juk yra stalai su jūsų ir jūsų partnerių struktūra.
  Lietuvoje žmonių šioje kompanijoje yra dar tikrai nedaug. jeigu ką sudomino, rašykite el. paštu: jalgirdas64@gmail.com

 15. JOGAILE

  Sveiki 🙂 as vis dar domiuosiu emgoldex ir viskas aisku ka Jus jau parasete,ta galima ir perskaityti…bet niekur nerandu atsakymo i pagrindini klausima-o kaip su mokesciais?Juk tokios sumos negali atsirasti musu banko korteleje…Labai prasau man paaiskinti kaip Jus deklaruojate sitas pajamas? 🙂

 16. Jovita

  Sveiki 🙂 Tikra tiesa apie šią kompaniją, kad tai yra realus būdas užsidirbti nemažus pinigus. Komandos motyvuotos ir vieni kitiems padeda. Svarbiausia rasti du žmones. Susidomėjusius kviečiu į savo komandą: galite rašyti į skype

  “sijonuke”

  arba tiesiog skambinti šiuo numeriu

  +370 679 72 818.

  Iki malonaus!

 17. karolis

  as manau, tai nera tikra.

 18. Imantas

  Karoli, kuom pagristas tavo komentaras? As su tuo uzsiimu seniai ir tikrai galiu pasakyti, kad puiki vieta ir sistema uzdirbti aukso. Padedu tai padaryti ir kitiems. Jei kam reikia pagalbos dirbant su emgoldex, mano kontaktas imantas@umbrasas.eu arba 868872988

 19. Virginija

  Esu Emgoldex kliente, tikrai galiu patvirtinti, kad viskas vyksta tikrai taip, kaip yra rasoma.
  Visus norincius kvieciu jungtis prie musu komandos,nes komandoje yra zymiai lengviau kviesti zmones. Mes dalinames visa naujausia informacija, vyksta konferencijos, dalinames lankstinukais, lipdukais su Emgoldex reklama.
  Kreiptis el.pastu: v.gebieziene@gmail.com, Skype:nija40

 20. Virginija

  dar pamirsau parasyti,kad skeptiskus komentarus zmones raso, kurie nebuvo ir nera Emgoldex klientai. Manau, kad nelabai ka galeciau pasakyti apie kazkoki dalyka, kurio net nesu maciusi ar girdejusi…
  Visi mes turim savo galvas ir patys darykim isvadas.Man visada keistai skamba fraze, kai isgirstu, kad gerai, viska supratau, bet dabar dar pasitarsiu su kaimyne…kolege…bureja ir kt.
  Tartis reikia su tuo, kas ismano ta dalyka…

 21. Alina

  Sveiki, tai isties puiki tinklinio marketingo kompanija. Mano struktūroje yražmonių iš Vokietijos ir Latvijos. Pati dalyvauju visose trijose programose. Išmoką gavau as ir mano dukra, mano tėvelis. Kompanija rimta, veiklia kaip šveicariskas laikrodis. Kviečiu prisijungti alina.bronius@gmail.com Aukstaitija

 22. Jolanta

  Dėl mokesčių ir Emgoldex reikalų, susisiekite su manimi, pakonsultuosiu 😉 864673746 arba el.p. j.chlevickiene@gmail.com

 23. .

  parduodu 1 savo acc kreiptis telf 865040318

 24. kestas

  Ar bsndet kas investuot 150? Jei tsip gal kas ka placiau papasakos? Kas ir kaip nes kazkur maciau kad sitam lygija dar nereikia kviesti zmoniu

 25. Virginija

  Kestai, as dirbu daugiausia su 150 euru avansu. Jei domina kas, kreipkis.

 26. Saulius

  Patiknka man finansines piramides.. Bizki patustina kvailiu kysenes 😀

 27. mmm

  kai ikisat tiek pinigu,tai priversti rasyti tik gerai, juk reik kazkaip atgaut pinigus

 28. Vilija

  Sveki….šiandieną gavau pirmą premiją registruokitės negalvodami

 29. Domas

  sweiki…turiu tikrai kelis rimtus ir paprastus klausimus…ar uzsiimdami siuo emgoldex pingu ir aukso neribotu galimybiu planu, kuriuo teigiate,jog jis ale veikia…ar dar dirbate paprastame darbe jog pragyventumete?…ir gal kas galit paskolint 540e…???

 30. Gintarė

  Sveiki,

  Taip, aš dirbu ir tradiciniame versle samdoma darbuotoja. Pasirinkau Emgoldex, Dabar jau Global Inter Gold, nes turėjau papildomų santaupų, kurias norėjau investuoti. Domai, patariu sekti mano, pavyzdžiu ir prisijungti prie sistemos, kai turėsite savo santaupų, kurias galėsite įdarbinti tam, kad uždirbtumėte dar daugiau. Jeigu norite sužinoti daugiau apie sistemą, kreipkitės gintareviselgaite@gmail.com

 31. Laimonas Grinius

  Sveiki, pritariu visiems kas teigiamai atsiliepe apie global intergold kompanija, siulau jungtis i mano komanda paruosiamajame stale uz 150 euru.
  Registracija: http://laimonasgrinius.myintergold.com
  TAI PATIKIMA KOMPANIJA…

 32. Jolanta

  Sveiki, tai isties puiki tinklinio marketingo kompanija.Rizika nuline.Tik zmonems reikia pakeisti mastysena, kad pinigus galima uzsidirbti ne tik griovius kasant,bet ir interneto pagalba. Tad kvieciu nebijoti naujoviu ir uzsidirbti.Junkites prie mano komandos sidabriniame stale uz 150 euru,registracija nemokama http://jolanta66.myintergold.com,rasykite del informacijos jollab66@gmail.com

 33. Parduodu vietą dvejetuke standarto lentelė 540 eurai +37061807506

 34. […] kurį laiką inicijavome diskusiją apie investavimą į auksą per Emgoldex sistemą. Taip pat pastaruoju metu Lietuvoje pradėjo aktyviai veikti ir dar vienos panašios […]

 35. vaidas

  Norėčiau šiuo dalyku užsiimti,bet neturiu pinigų.

 36. Agnė

  Jei čia būtų toks rojus, niekas darbuos nedirbtų. Mane ir kalbino įsijungti į šitą “verslą”. Tačiau paklausus kelių konkrečių klausimų, į juos atsakymo negavau, tik kažkokius miglotus pamurmėjimus.
  Tai gal man kas nors atsakysite:
  1. Kaip aš realiai pamatysiu savo uždarbį, jei pinigai po banko sąskaitas “nevaikšto”?
  2. Kaip yra su mokesčiais, nes paminėtos sumos, kurias žmonės sakykime uždirbo, tikrai domintų VMI?
  3. Programoje dalyvauja tik pilnamečiai asmenys? Nes paklausius, kad į tai įjungiau savo vaikus, skamba miglotai. Juolab išgirdus, kad tiems vaikams viso labo 15 metų…

 37. tomas

  Agne Jus is kokio miesto?

 38. giedrius

  sveiki visi skeptikai, jums niekas nesiulo prarasti pinigu, jums siulo uzsidirbti investicinio aukso.cia geriau nei imti paskola is banko , viena kart sumoki surandi du zmones padedi ir jiems surasti po du , vieni kitiems padedami uzsidirbsite aukso ir nedejuokite. banke uz sutarties sudaryma daugiau sumokate ir paskui dar ilgai visa kita mokate. nereikia nusiteikti pesimistiskai , nebukim niurzgaliai imkimes darbo ir tikrai susikursime savo ir savo vaiku sviesesni rytoju . Tad pirmyn drasiai iskele galvas, http://www.giedriusrastutis.myintergold.lt tel. +37069849017 visad zengsim koja kojon

 39. Agnė

  Jūs man į klausimus atsakykite, koks skirtumas, iš kokio aš miesto/miestelio/kaimo. Dėl to atsakymai keistis neturėtų, manau :). Ar čia viešoje erdvėje apie tai niekas nekalba. Tai koks skaidrumas tada…

 40. Fortas

  Sveiki.
  Bandau ieškoti šio ‘stebuklo’ skirtumų su finansų piramidėmis ir nelabai sekasi juos surasti. Taip, gražiau įpakuotas, pasirinkta ‘prekė’ auksas, skambus žodžiai kaip ‘tinklinis marketingas’ ir t.t.
  Deja rezultatas visada bus tas pats. Mažesnė dalis pirmųjų dalyvių išloš, didžioji dalis liks praradę nemažus pinigus. Kodėl taip manau? Nes Jums bonusą duodą už sekančių dalyvių suneštus pinigus. Nebeplauks sekantys dalyviai, nebebus ir pinigų už ką Jums sumokėti. Manau, bet kuriam šiek tiek apie geometrines progresijas girdėjusiam žmogui turėtų būtų aišku, kad šitas reikalas (drąsiai galiu vadinti ‘piramide’) anksčiau ar vėliau sustos.
  Ir sėkmės tada atsiimti savo ‘investuotus’ pinigus, nes garantuoju (pataisykite jeigu klystu), kad negalite kada tik norite pasitraukti iš žaidimo ir susigražinti pinigus!!

 41. Agnei atsakysiu: 1. Bankais, kreditinėmis operacijomis galime naudotis, be to kiekvienai atliktai operacijai savo ofise suformuojama sąskaita. 2. Šias sąskaitas atsispausdinkite ir neškite į mokesčius, deklaruokite, kad pagrystumėt savo turtą. Beje premijos neapmokestinamos. 3. Anksčiau leisdavo užregistruoti ir jaunesnius klientus, bet prieš metus sugriežtinus taisykles dabar galima registruotis tik nuo 18 metų. Pastaba: Oficialiam ofise yra visos taisyklės keliomis kalbomis, jei nesuprantate, išsiverskite pas vertėją. Tikiuosi, kad atsakiau į klausimus.

 42. Danutė

  Global Intergold – internetine aukso šalių parduotuve, esanti rinkoje nuo 2010 metu ir turinti daugiau nei 1 milijoną klientųbei apimanti 200 pasaulio.Ši tinklinio marketingo sistema patraukli tuo,kad nereikia pirkti prekių ,siūlyti jas pažįstamiems ir nepažįstamiems bei įrodinėti,kad jos geriausios.Be to,nėra rizikos. Jeigu nesurandate dviejų žmonių, gaunate tą pačią sumą, kurią sumokėjote. Investicija į auksą(praba-9,999)atsiperka daugiau,kaip dešimt kartų. Pradėkite dirbti sau ,turėkite papildomų pajamų šaltinĮ. Nedvejokite ir junkitės prie mūsų komandos.8 671 69367

 43. Danutė

  Global Intergold tinklinio marketingo sistema patraukli tuo,kad nereikia pirkti prekių ,siūlyti jas pažįstamiems ir nepažįstamiems.Be to,nėra rizikos. Jeigu neradote 2-viejų žmonių- gaunate tą pačią sumą, kurią sumokėjote. Investicija į auksą(praba-9,999)atsiperka daugiau,kaip dešimt kartų.Nedvejokite ir junkitės į mūsų komandą. 867169367

 44. Daiva

  Parduodu vietą kuri kabo ant išmokos. Tel 868779707

 45. Tomas

  Nerekomenduoju eiti i sia kompanija darbuotis. Sedziu as ir mano draugai uzsale, stalai nejuda ir babkes sukistos, nieks negrazina ju. Mano buves autoritetas sugadintas, nuotaika prasta ir siaip jauciuosi sudinai ikises cia savo gerus draugus! Cia yra blogai

 46. Žydrūnas

  Sveiki,
  visiems būsimiems “investuotojams” į „Emgoldex“ sistemą (piramidę) bei kitas piramides siūlau atsipeikėti ir nebevaidinti investuotojų. Atsakykite sau į paprastą klausimą, kokią gi veiklą vykdo “Emgoldex” ? Prisiminkite (kurie dar prisimena EBSW , Super Bank, taip pat paskaitykite apie Ponzi schemą ).Manau po kurio laiko jums kils daugiau klausimų. Ieškokite informacijos apie investavimą pvz. , į bendrovių akcijas. Nepamirškite, kad jei norite uždirbti, turite suvokti (išmokti), kaip tai daroma, skirti tam tikrai nemažai laiko ir jėgų. Viso to galima išmokti, jei tikrai norite. Vienintelis dalykas, ką jūs išmoksite dalyvaudami finansinių piramidžių veikloje- iš piramidžių uždirba tik jų organizatoriai. Tad nebenaudokite savo brangaus laiko, nervų ir pinigų tuščiai. Aš šiuo metu domiuosi investavimu į bendrovių, kurios moka dividendus (kas ketvirtį) akcijas. Tokių bendrovių yra, tik aišku ne Lietuvoje.

  Paskaitykite čia http://investologija.lt/investavimas/kur-investuoti/investavimo-pradziamokslis-kaip-pinigai-daro-pinigus/

  http://www.investavimas.lt/

  http://www.investopedia.com/slide-show/learn-how-to-invest/

  http://www.forbes.com/sites/investor/2011/07/11/the-best-ways-to-learn-about-investing/#44db9f2126da

  Kaip investuoti į dividendines bendrovių akcijas
  http://www.investopedia.com/university/introduction-to-dividends/investing-in-dividend-stocks.asp

  Na o jeigu turite stiprius nervus ir esate patyręs, tada laikas išmėginti išvestinius finansinius sandorius, tokius kaip futures, options, CFD. Visas internetas pilnas informacijos apie investavimą, sėkmės!

 47. sveiki,nežinau kaip sekasi jum tame Emgoldex versle bet man tai nieks nesigavo su šiuo verslu,pinigus investavau,lygius praejau bet pakviesti du žmones nesigavo.Ir dabar kai lietė klausymas dėl pinigų išvedimo pasirodo reikia praeiti dokumentų patikrinimą ir nežinau ar galima patikėti savo dokukumentus šios kompanijos verifikavimo tarnybai.

Leave a Comment