Išsirinkus naujus baldus – ypač jauku

baldų salė

baldų salė

Baldai internetu, išsirink ir bus jauku – kone eilėraštis. O eiliuoti iš tiesų norisi, kai pamatai, kokie baldai internete siūlomi ir kokios jų kainos.

Komfortas tiek virtuvėje, tiek miegamajame

Jei svarstote, kad dabar kaip tik laikas atsinaujinti, turime jums vieną variantą – elektroninę parduotuvę BaldųSalė.lt. Ką čia rasite? Daug šaunių baldų, kurie pradžiugins ne tik dizainu, bet ir patogumu.

Patogumas… Sutikite, tai nėra tuščias žodis. Tai ne tik frazė iš reklamų. Anaiptol! Juk taip svarbu, kad įsigytas stalas ar kėdė pasižymėtų patogumu, kad nereikėtų kaskart nervintis, jog trūksta praktiškumo. Ar malonu atsiremti? Ar durų rankenėlės tinkamai atlieka savo funkciją? Tokie ir panašūs klausimai nėra bereikšmiai. Jie svarbūs norint, kad baldas kasdien tarnautų nepriekaištingai.

Ko apskritai reikia pirkėjui? Kad komfortiška būtų tiek virtuvėje, tiek miegamajame. Kaip sakoma, visus gerai, bet namie geriausia. Tačiau šis išminties perlas taptų mažiau paveikus, jei namie lova girgžda nuo menkiausio judesio, stalas svetainėje kliba, o virtuvinės spintelės durys taikosi iškristi…

Praktiška ar (ir) gražu?

O ar įmanoma atsakyti į klausimą: svarbiau praktiškumas ar dizaino subtilybės? Iš pirmo žvilgsnio atsakymą vargiai rastume. Tačiau ateina galvon štai tokia mintis: būtent dėl vienokio ar kitokio dizaino atsiranda komfortas, praktiškumas. Jei dizainas apgalvotas, tai ir stalu, sofa ar kėdėmis bus patogu naudotis. Logiška? Logiška.

Kita vertus, yra ir tokių sprendimų, kurie puikiai atrodo, bet kitais atžvilgiais nelabai priimtini. Bet kiekvienas renkasi tai, kas priimtina. O būna ir taip, kad žmogus tik po kurio laiko susizgrimba įsigijęs prastoką daiktą. Puiku, kai variantas atvirkštinis: ilgainiui suvokiama, kad pasirinkimas nuostabus.

Interjero dizaino harmonija

Interjero dizainas ir praktinės savybės – viena tema. Kitaip tariant, šios sritys neatsiejamos. Jei remontuojate virtuvę, tai galvojate ne tik apie sienų spalvą, bet ir apie spintelių išdėstymą, vietą šaldytuvui ir t. t. Jei atnaujinate miegamąjį, tai kreipiate dėmesį ne tik į spintos rankenėlių dizainą, bet ir į lentynų skaičių ir pan.

Jeigu kaip tik dabar mąstote apie koridoriaus atnaujinimą, irgi netrūksta klausimų ir atsakymų. Tarkime, norėtumėt įsigyti didelę komodą, bet tuomet ji užimtų per daug vietos. Arba tilptų, bet užgožtų mažą patalpą. Taip ir svarstote…

Tačiau tie svarstymai nėra blogai. Kodėl? Juk tai kelias jaukesnių namų link. Jauku vasarą grįžus ir kelionės, jauku ir žiemą po darbų. Malonu išsidrėbti savo lovoje, malonu pietauti prie stalo, kurį galbūt vadinate pačiu geriausiu pasaulyje.

Belieka priminti: visur gerai, bet namie geriausia.


Related posts

Leave a Comment