StormGeo steigia biurą Lietuvoje


StormGeo-logoProfesionalių meteorologijos tiekėja StormGeo steigia biurą Lietuvoje. Artimiausiu metu kompanijos biure Vilniuje ketinama suburti 6-8 darbuotojų komandą.

1997 metais Norvegijoje įkurta StormGeo kuria ir vysto programinę įrangą, skirtą meteorologijos duomenų rinkimui ir sisteminimui, o savo klientams teikia meteorologines prognozes bei įrankius su klimato sąlygomis susijusių sprendimų planavimui.

Tarp kompanijos klientų – tokios kompanijos kaip „Shell“, „Statoil“, „ExxonMobil“, „BP“, „EoN“, „Dong Energy“ ir daugybė kitų.

350 darbuotojų 15-oje šalių turinčios „StormGeo“ vykdomasis direktorius Kentas Zehetneris tikina, kad Lietuva – ideali vieta kompanijos plėtros planams: „Lietuva geografiškai netoli nuo mūsų centrinės būstinės Norvegijoje, išsiskiria ypatingai aukšta paslaugų kokybe, specialistai čia puikiai kalba angliškai, o darbo kultūra mums labai artima. Be to, įsitikinome, kad šalyje skiriamas labai didelis dėmesys mokslo tyrimams ir produktų vystymui – gavome visą reikiamą paramą valstybiniu lygmeniu ir matome daugybę talentingų IT, matematinio modeliavimo, metrologijos specialistų. Šių sąlygų derinys tokiai kompanijai kaip „StormGeo“ atrodo labai daug žadantis.“


Related posts

Leave a Comment